Kalkulačka splátky půjčky dle RPSN


Díky kalkulačce si jednoduše spočítáte, kolik zaplatíte měsíčně a celkem.
Ať už si potřebujete půjčit, nebo chcete refinancovat, určitě si zjistěte výši RPSN, což je zkratka pro tzv. „roční procentní sazbu nákladů“. RPSN má spotřebitelům umožnit jednoduché vyhodnocení výhodnosti či nevýhodnosti poskytovaného úvěru.


Pokud si chcete půjčit, zeptejte se sami sebe, jestli je to opravdu poslední možné řešení. Lidé jsou totiž schopni si vzít úvěr i na úplně zbytečné věci, které vlastně ani nepotřebují. Brát si jej na spotřební elektroniku, dovolenou nebo dárky apod. rozhodně není moudré. Právě v těchto situacích se spotřebitelé mohou dostat do platební neschopnosti a později toho litují.


Půjčte si pouze na věci, které opravdu potřebujete a využijete je dlouhodobě. Berte to jako investici, která by se vám měla vrátit. Pokud se vám pokazí pračka a nemáte rezervu, peníze mohou pomoct. Před tím, než si půjčíte, si ale určitě položte 5 základních otázek , které vám napoví, zda do toho jít či nikoliv.


Odpověděli jste na všechny otázky ANO? Pak si vedete velmi zodpovědně a neměli byste se ničeho bát.affiliate-modra-nejlevnejsi-700x250-1553770942.jpg

141 998

Produktů ve slevě

133

Obchodů na Slevatu

9 257

Značek na Slevatu

33%

Průměrná sleva